Zamknij
1
ORŁY Kosmetyki
Live chat
1
Dalej
Dalej
Dalej
Dalej
Zamknij
Zamknij
Strona główna
Laureaci
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Lista miejscowości
Kontakt
Zasady
Regulamin
Artykuły
Zgłoś się
Inne branże
Orły Sportu
Orly
Orły BHP
Orły Branży Budowlanej
Orły Branży Ślubnej
Orły Cukiernictwa
Orły Czystości
Orły Edukacji
Orły Elektryki
Orły Farmacji
Orły Fryzjerstwa
Orły Gastronomii
Orły Handlu
Orły Hurtownictwa
Orły Hydrauliki
Orły Instalatorstwa
Orły Jubilerstwa
Orły Kosmetyki
Orły Krawiectwa
Orły Księgarstwa
Orły Kształcenia
Orły Łazienek
Orły Meblarstwa
Orły Medycyny
Orły Motoryzacji
Orły Nieruchomości
Orły Ochrony
Orły Ogrodnictwa
Orły Okien i Drzwi
Orly GSM
Orły Branży Dziecięcej
Orły Branży Funeralnej
Orły E-Handlu
Orły Edukacji
Orły Gastronomii
Orły Kosmetyki
Orły Krawiectwa
Orły Meblarstwa
Orły Mody
Orły Szewstwa
Orły Łazienek
Orły Oświetlenia
Orły Piekarnictwa
Orły Poligrafii
Orły RTV AGD
Orły Recyklingu
Orły Rozrywki
Orły Stolarstwa
Orły Stomatologii
Orły Szewstwa
Orły Szklarstwa
Orły Tapicerstwa
Orły Tłumaczeń
Orły Transportu
Orły Turystyki
Orły Ubezpieczeń
Orły Zegarmistrzostwa
Orły Administracji
Orły Branży Rowerowej
Orły Florystyki
Orły Fotografii
Orły Kamieniarstwa
Orły Nauki Jazdy
Orły Optyki
Orły Prawa
Orły Rachunkowości
Orły Weterynarii
BULGARIA
CZECH REPUBLIC
GREECE
HUNGARY
ITALY
ROMANIA
SLOVAKIA
Logout
Login via facebook
Salony Kosmetyczne, Medycyna Estetyczna - powiat krakowski
oraz inne firmy z branży nagrodzone przez Orły
Miasto
Powiat
Szukaj
Orły Kosmetyki
Salony Kosmetyczne, Medycyna Estetyczna - powiat krakowski
Laureaci
2021
2018
2019
2020
2022
2023
I
Miejsce
Dom Urody Estetica
10.0
II
Miejsce
Elite SPA Marcelina Bystroń Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej
10.0
III
Miejsce
Salon Kosmetyczny Glamour
10.0
Laureaci
Studio Urody Iwona Mazurkiewicz
8
Laureaci
Salon Fryzjerski Natalia
9.6
Laureaci
Centrum Szkoleniowe RK Beauty Renata Tyrała.
10
Laureaci
???? - ???????????????????? ???????????????????????????????????????? - ???????????????????????? / ????????????????????????
9.8
Laureaci
Pazurro mobilny salon kosmetyczny Żaneta Szopa
8.6
Laureaci
Beauty Art
8.6
Laureaci
Kornelia Makijaż Permanentny
9.1
Laureaci
Studio Urody Małgorzata Mitka
8.6
Laureaci
Gabinet Odnowy Biologicznej Kleopatra
8.7
Laureaci
Studio "Mani&Pedi" Judyta Szpora
8.6
Laureaci
EKO Derma
8.5
Laureaci
Strefa Piękna Patrycja Kałuska
8.2
Laureaci
NETI Nails & make up
9
Laureaci
Anna Gawlik Stylizacja Paznokci
9.1
Laureaci
„Pazury" Anna Rusinek, Mobilny Salon Kosmetyczny”
8.5
Laureaci
Perła Gabinet Kosmetyczny
9.7
Laureaci
Twój Relaks
8.5
Laureaci
PaznokcioweLove Nails & Beauty by Aneta
8.6
Laureaci
Gabinet Kosmetyczny An Anna Baryła
8.5
Laureaci
Maria. Salon fryzjerski. Klimas M.
8.3
Laureaci
Meglio Studio Urody
8.9
Laureaci
Jovanka Salon Urody
8.5
Laureaci
Atelier Urody - gabinet kosmetyczny
9.9
Laureaci
Studio Urody Złote Pędzle
8.7
Laureaci
Katie Beauty
9.3
Laureaci
Natura Villa Spa
8.8
Laureaci
Studio Figura Kraków Skawina
8.3
Laureaci
Perfect Studio paznokci i rzęs
10
Laureaci
LEJDIS Studio Modelowania Sylwetki
8.4
Laureaci
A. M. Beauty - Agnieszka Maślanka
8.6
Laureaci
Akademia Urody Agata Krawczyk
8.9
Laureaci
Estetic Studio
9.2
Laureaci
Studio Urody ArtMani
9.6
Laureaci
Babi Look Kosmetologia
9
Laureaci
Studio Urody 41
9.3
Laureaci
Lejdis Michałowice
9.6
Laureaci
Studio urody Ella
8.2
Laureaci
Studio Kosmetyczne Joanna-stylizacja paznokci
8.8
Laureaci
Pracownia Piękna Estilo
8.6
Laureaci
Pracownia Urody Anna Kołodziej - Molska
8.8
Laureaci
Manufaktura Piękna Anna Tokarczyk
8.8
Laureaci
Carpe Diem - Studio Urody
10
Laureaci
Studio Urody
9.2
Laureaci
Rossmann Polska
8.8
Laureaci
Twist Manicure
9.8
Laureaci
Elixir Day SPA
9.6
Laureaci
Inspiration Studio Urody
8.7
Laureaci
Element Cosmetics
8.4
Laureaci
Beauty Club Makijaż permanentny i Kosmetologia estetyczna
8.8
Laureaci
Elixir Day SPA
9.6
Laureaci
Gabinet Kosmetyczny Dominika Bielecka
8.5
Laureaci
G.G.art&beauty
8.6
Laureaci
Studio Urody Cosmetica
8.7
Laureaci
Mania Upiększania
9.9
Laureaci
House of Beauty Ewa Kuder
8.9
Laureaci
Mani Goni-Paznokcie, Kosmetyka, Masaże
9.8
Laureaci
Stylizacja Paznokci Natalia Machno - Chlebda
9.4
Laureaci
Apricot Nails
9.4
Laureaci
Salon Kosmetyczny "Claudia"
8.7
Laureaci
Salon fryzjersko-kosmetyczny Jolanta Profic
8.7
Laureaci
Chochół Barbara. Zakład fryzjerski
8.1
Laureaci
Akademia Piękna Anna Ratoń Kosmetologia Estetyczna Makijaż Permanentny
8.8
Laureaci
Salon fryzjerski i Gabinet kosmetyczny Szumiec
9.3
Laureaci
Beauty Lounge Aleksandra Czarnecka
8.6
Laureaci
Studio Filipiak
9.7
Laureaci
Mani Spa - Salon Kosmetyczny
9
Laureaci
Leśne Studio
9.9
Laureaci
Izabela - makijaż permanentny
8.8
Laureaci
Baront Beauty - kosmetyka & fryzjerstwo
8.8
Laureaci
Idealia - Gabinet Kosmetyczny
9.5
Laureaci
Fabryka Urody Małgorzata Szymula
9.9
Laureaci
Pracownia Urody Natalia Widyna
8.6
Laureaci
Salon Kosmetyczny Be Beauty Skawina
9.9
Laureaci
Gabinet Lalu
8.6
Laureaci
Salon Kosmetyczny "Gabriela"
9